Betöltés...

Eladó családi ház Bocfölde, Tégla ház, 2 szoba, garázs!

Ár: 23.900.000 Ft

Pár éve teljes felújításon átesett, 2 szoba + nappalis családi ház garázzsal, ásott kúttal Bocföldén eladó!

Irányára: 23 900 000 Ft

A Zalai vármegyeszékhelyhez közel található lakóház jó elosztású lakótérrel rendelkezik.
A 86 m2-es, tégla falazatú családi házba belépve az előszobán keresztül jutunk a konyha – étkező területére, ahonnan nyílik egy tárolásra kiválóan alkalmas kamra. Szintén az előtérből tudunk belépni egy világos nappaliba, ahonnét a 2 külön nyíló lakószobába, illetve, a fürdőszobába, toalettbe érünk.
A fürdőszoba fürdőkáddal felszerelt. A toalettet külön helységben találjuk.

A ház melegéről gázkazán gondoskodik, kiegészítve vegyes tüzelésű kazánnal, mely radiátor hőleadókon keresztül szolgáltatja a meleget valamennyi helyiségben.

A házba a víz, áram, gáz és csatornarendszer kiépítésre került.
A nyílászárók a felújítás során ki lettek cserélve, részben redőnnyel felszereltek, valamint a burkolatok is megújultak.

A fa födémes, cseréppel fedett tetőszerkezet jó állapotban van, nem szorul cserére.

Az 1000 m2-es telken található még két garázs az autóknak, valamint tárolásra szolgáló épületek, s egy ásott kút és pár bokor, gyümölcsfa.

A szép környék és zöldövezet biztosítja a nyugodt, harmonikus életet.

A településen található iskola, óvoda, háziorvosi szolgálat, vegyesbolt is. Zalaegerszeg 5 km-es távolságban található.


Ajánlom, ha

- előnyben részesíti a csendet és nyugalmat a várossal szemben

- megfizethető áron szeretne hozzájutni egy jó állapotú családi házhoz.


Irodánk ingyenes hitel-tanácsadással és hitel ügyintézéssel, kedvező díjszabású ügyvéddel várja Ügyfeleinket.

Irányára: 23 900 000 Ft ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 381412
Tulajdonságok
Település: Bocfölde
A hirdető: Ingatlaniroda ajánlatából
Értékesítés típusa: Eladó
Használtság: Használt
Utca: Tégla ház, 2 szoba, garázs!
Telek nagysága (m2) : 1000
Épület hasznos területe (m2) : 86
Szobák száma: 2
Fűtés: Cirkó fűtéses
Ingatlan állapota: Normál állapotú
Anyaga: Tégla
A hirdető kérése: Ingatlanközvetítő vagyok - keresse fel Irodánkat!
 
Feladás dátuma: 2025.06.04
Eddig megtekintették 31 alkalommal

Családi házak rovaton belül a(z) "Eladó családi ház Bocfölde, Tégla ház, 2 szoba, garázs!" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: GDN Ingatlanhálózat