Betöltés...

Eladó családi ház Csatár, Zsákutcája

Ár: 16.000.000 Ft

Zalaegerszegtől 9 km-re, Csatár átmenő forgalomtól mentes ZSÁKUTCÁJÁBAN, 60 m2 -es családi ház eladó!

Irányára: 16.000.000 Ft

Az ingatlan jellemzői:

- 60 m2-en ad helyet egy előtér - folyosó együttesnek, 1 szobának, egy konyhának, egy kamrának, valamint egy fürdőkáddal és toalettel felszerelt fürdőnek.

- Szerves részét képezi a családi háznak a 3 helyiségből álló melléképület.

- Nyílászárói 1 műanyag kivételével fa nyílászárók, fűtéséért gázkonvektorok és kályha gondoskodik.

- A családi ház vegyes falazatú, (tömés és tégla) stukatúr födémmel rendelkezik, tetejének fedése cserép.

- Az épület összközműves, vezetékes víz, áram, gáz és csatornacsatlakozás található az ingatlanban.

- Állapota felújítandó, tehát hálózat csere nem történt, szigetelést nem kapott, mind műszaki, mind esztétikai szempontból renoválni szükséges, egy tisztasági festés nem elegendő!

Az 1700 m2-es körbekerített, sík területen barack, alma, körte, meggy és cseresznye hasznait élvezheti új tulajdonosa.

Csatár egy csendes, nyugodt település, Zalaegerszeg cca. 12 perces autóútra elérhető, azonban néhány fontos szolgáltatás a településen is megtalálható óvoda, orvosi rendelő, mobilposta formájában. Általános iskola és bolt a szomszédos településen elérhető.

A családi ház per, igény -és tehermentes tulajdoni lappal rendelkezik, tulajdonviszonyai rendezettek, rövid időn belül birtokba vehető!

Ajánlom azoknak:

- Akik nem riadnak vissza a felújítással járó munkálatoktól,
- akik kis gazdaságra vágynak és / vagy állatokat szeretnének tartani,
- akik zöld környezetben, közel a természethez képzelik el életüket, de közel a városhoz. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 380191
Tulajdonságok
Település: Csatár
A hirdető: Ingatlaniroda ajánlatából
Értékesítés típusa: Eladó
Használtság: Használt
Utca: Zsákutcája
Telek nagysága (m2) : 1700
Épület hasznos területe (m2) : 70
Szobák száma: 1
Fűtés: Gázfűtéses
Ingatlan állapota: Felújítandó
Anyaga: Egyéb anyagból készült épület
A hirdető kérése: Ingatlanközvetítő vagyok - keresse fel Irodánkat!
 
Feladás dátuma: 2025.03.20
Eddig megtekintették 9 alkalommal

Családi házak rovaton belül a(z) "Eladó családi ház Csatár, Zsákutcája" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: GDN Ingatlanhálózat