Betöltés...

Eladó családi ház Mohács, Szőlőhegy

Ár: 14.500.000 Ft

Megvételre kínálok egy 50 négyzetméteres, hangulatos nyaralót amely, Mohács Szőlőhegyen a Csele-patak és Bár között, a Rózsadombon található.

Az ingatlanhoz a Bári úttól, aszfaltos út vezet fel, igy télen is könnyen megközelíthető. A környéken többnyire állandóan lakott házak vannak. Nagy előnye, hogy az 1403 négyzetméteres telek sík területen fekszik.
Az 50 négyzetméteres ház alsó szintjén, nappali, konyha, spájz valamint fürdőszoba található. A nappáliból közvetlenül jutunk a 15 négyzetméteres burkolt, fedett napfényes teraszra.

A felső szinten a hálószoba helyezkedik el erkéllyel, amelyről szép kilátás nyílik a környékre.

Az ingatlanhoz tartozik még egy kisméretű téglából kirakott borospince, valamint két tároló és egy kocsibeálló. A fűtési rendszere jelenleg fatüzeléses kályhával van megoldva, de az út mellett gázvezeték található igy igény szerit beköthető. Az 1403 négyzetméteres teleken szőlős és gyümölcsfák vannak telítve.

Ha szeretne egy igazi gyöngyszemet Szőlőhegyen, akkor ne habozzon hívni információkért és a megtekintésért! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 379096
Tulajdonságok
Település: Mohács
A hirdető: Ingatlaniroda ajánlatából
Értékesítés típusa: Eladó
Használtság: Használt
Utca: Szőlőhegy
Telek nagysága (m2) : 1403
Épület hasznos területe (m2) : 50
Szobák száma: 2
Fűtés: Egyéb fűtéses
Ingatlan állapota: Normál állapotú
Anyaga: Tégla
A hirdető kérése: Ingatlanközvetítő vagyok - keresse fel Irodánkat!
 
Feladás dátuma: 2025.02.21
Eddig megtekintették 7 alkalommal

Családi házak rovaton belül a(z) "Eladó családi ház Mohács, Szőlőhegy" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: GDN Ingatlanhálózat