Kaposvár Tüskevár részén 5 szobás családi ház 539 nm-es telekkel tulajdonostól eladó.
Ár: 59.500.000 Ft
Bővebb információ és megtekintés: +36302962630 (tulajdonos)
Kaposvár Tüskevár városrész csendes, kedvelt utcájában a Mátyás király utcában 150 nm-es, két szintes, 1984-ben épült, 2016-ban felújított, jó állapotú családi ház eladó.
A ház 539 nm-es, sík telken helyezkedik el, külön műhely épülettel,fatárolóval, további 250 nm-es, ingyenes telekhasználattal, művelt konyhakerttel.
Az épületben minden közmű (víz, villany,csatorna, gáz)rendelkezésre áll valamint ipari árammal is ellátott.
A fűtés a pincében lévő gázkazánnal, illetve cserépkályhával megoldott. A ház alatt található 50 nm-es szerelőaknás garázs és a pince.
A pince belső lépcsővel csatlakozik a földszinti lakószinthez, az étkezőhöz. Az utcafronti bejárati ajtó előtt egy 4 nm-es, járólappal burkolt terasz található. A lakásba lépve szélfogón keresztül érkezünk a tágas étkezőbe, az étkezőből jobbra fordulva egy kisebb, balra fordulva egy nagyobb szoba található. Az étkezőből nyílik még a konyha, a nappali (nagy fedett terasszal), a fürdő, a wc és a lépcsőfeljáró. Itt kapott helyet a cserépkályha is.
A felső szinten található két erkélyes, nem tetőteres szoba, egy előtér valamint egy tusoló wc-vel.
Redőnyös, szúnyoghálóval ellátott műanyag nyílászárók vannak a földszinten és új tető van a házon.
Tulajdonságok
Település: | Kaposvár |
A hirdető: | Ingatlaniroda ajánlatából |
Értékesítés típusa: | Eladó |
Telek nagysága (m2) : | 539 |
Épület hasznos területe (m2) : | 150 |
Szobák száma: | 5 |
Félszobák száma: | 0 |
Komfort: | Duplakomfortos |
Fűtés: | Cirkó fűtéses |
Ingatlan állapota: | Normál állapotú |
Anyaga: | Tégla |
A hirdető kérése: | Ingatlanközvetítő vagyok - keresse fel Irodánkat! |
Feladás dátuma: | 2025.02.03 |
Eddig megtekintették 25 alkalommal |
Családi házak rovaton belül a(z) "Kaposvár Tüskevár részén 5 szobás családi ház 539 nm-es telekkel tulajdonostól eladó." című hirdetést látja. (fent)