Betöltés...

Telefonos munkatárs álláslehetőség

Ár: 0 Ft

XIII. kerületi, irodai munkavégzéssel, hétfőtől péntekig 8:00 - 20:00 óra között teljes és részmunkaidőben keresünk kollégákat telekommunikációs területre az alábbi pozíciónkra:

Telefonos munkatárs 4,6, vagy 8 órás munkaidőben
Feladatok:

· Piacvezető telekommunikációs cég meglévő lakossági ügyfeleinek felkeresése telefonon keresztül (csak meleg hívások indítása)
· Ügyfelek teljes körű tájékoztatása az aktuális díjcsomagokról, szolgáltatásokról és szerződéskötési feltételekről (tarifacsomag váltás, hűségszerződés hosszabbítás, szerződés aktiválás)
· Megrendelések adminisztrációja, meglévő szerződések aktualizálása és minden egyéb ezekhez tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
· Ügyféladatbázis kezelése, fejlesztése, frissítése
Elvárások:

· Befejezett középiskolai végzettség
· Kommunikatív személyiség
· Értékesítői véna
· Gyakorlati számítógépes ismeretek
Előnyök:

· Diplomával, biztosítás közvetítői (BOI) vizsgával, pénzügyi szolgáltatás közvetítői (PSZÁF) vizsgával vagy Banki szakügyintéző végzettséggel rendelkezőknek további álláslehetőségeket tudunk biztosítani!
Juttatások:

· Alkalmazotti jogviszony
· Fix alapbér + jutalék
· Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
· Előrelépési lehetőség
· Irodai környezet
Kapcsolat:

· E-mail:job4783@prohumanallas.hu

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Pályakezdők, kisgyermekes anyukák és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Tulajdonságok
Település: XIII. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Telefonos munkatárs

Munka rovaton belül a(z) "Telefonos munkatárs álláslehetőség" című hirdetést látja. (fent)