Betöltés...

HIVATÁSOS VADÁSZ, VADŐRI ÁLLÁS - GARZON LAKÁS BIZTOSÍTOTT!

Ár: 150.000 Ft

Pest megyében a Börzsöny lábánál, Vámosmikola-Perőcsény térségében 4000 Ha -s nagyvadas vadásztársaság vadőri munkakőr ellátására keres munkatársat versenyképes fizetéssel, garzon lakás biztosított.

Feltételek:
-minimum középfokú (felsőfokú előnyt jelent) szakmai végzettség
-minimum 2 év szakmai tapasztalat
-alapfokú számítógépes ismeret (Word, Excel)
-B kategóriás és mg. -i erőgépre jogosítvány
-a vadőri feladatok ellátásával összefüggésben traktor vezetési kézség
-minimális angol vagy német nyelvtudás
-jó szervezőkészség
-váratlan helyzetekre történő flexibilis reagálás, gyors és lojális alkalmazkodás

Amit kínálni tudunk:
-versenyképes jövedelem
-teljesítmény alapú béren kívüli juttatások
-stabil munkáltatói háttér
-ingyenesen biztosított garzon lakás
-kulturált munkakörülmények

Kérjük önéletrajzaikat a borzsonyihubertusvt@gmail.com és a bhvt.vador@gmail.com címre küldjék el.

Kérjük csak akkor keresse vadásztársaságunkat, amennyiben végzettséggel és szakmai gyakorlattal rendelkezik, illetve időpont egyeztetéssel egy személyes találkozóra el tud jönni. Megértését köszönjük!

Az állás azonnal betölthető!

További információ:

06-70-422-5338

06-20-468-7219

06-70-380-5577

Tulajdonságok
Település: Vámosmikola
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: HIVATÁSOS VADÁSZ, VADŐR

Munka rovaton belül a(z) "HIVATÁSOS VADÁSZ, VADŐRI ÁLLÁS - GARZON LAKÁS BIZTOSÍTOTT!" című hirdetést látja. (fent)