Betöltés...

Komissiózó/áru összekészítő állás a XIX. kerületben

Ár: 0 Ft

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres komissiózó pozícióra, budapesti (XIX. ker.) munkahelyre.
Feladatok:
• anyagmozgatás, árupakolás,
• csomagolás,
• áru-összekészítés,
• raktári rend fenntartása.
Elvárások:
• önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
• nyitottság, tanulási vágy,
• alkalmazkodási képesség csapatmunkához,
• pontos, precíz, önálló munkavégzés,
• ügyfélorientált, türelmes, udvarias, segítőkész, empatikus gondolkodásmód,
• stressz-tűrő képesség
• erkölcsi bizonyítvány.

Előny:
• minimum középfokú végzettség vagy érettségi,
• hasonló területen szerzett gyakorlat,
• alapfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem,
• biztonságos, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
• dohányfüst mentes munkahely,
• fiatalos, lendületes csapat,
• előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell,
• vállalati üdülési lehetőség.

Munkavégzés helye:
• Budapest XIX. kerület
Erkölcsi bizonyítvány beszerzését kérjük a munkaviszony létrejöttének kezdetekor.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi elérhetőségen: hrbp@alpha-vet.hu

Tulajdonságok
Település: XIX. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Logisztikai
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: komissiózó

Munka rovaton belül a(z) "Komissiózó/áru összekészítő állás a XIX. kerületben" című hirdetést látja. (fent)