Betöltés...

Tánctanár edző oktató tanító

Ár: 200.000 Ft

Legyél Te is csapatunk tagja! 🤝😊

Magyarország legnagyobb profi táncmenedzsment cége, a 4M Dance Company táncegyesületi tagjain keresztül

álláslehetőséget kínál minden lelkes tanítani vágyónak!

▪️MUNKAKÖRI LEÍRÁS ✍️

Főbb feladataid közé a tanfolyamok megtartása, az arra való pontos felkészülés, valamint a szülőkkel és intézményekkel történő kapcsolattartás fog tartozni, továbbá esetenként hétvégén a gyermekek versenyeztetése.

◾️Mit várunk tőled? 👆

Egy tánctanárnak az alábbi képességekkel szükséges rendelkeznie:

- gyermekközpontúság

- jó kisugárzás

- pozitív gondolkodás

- alapvető tánctudás és ritmusérzék

- lojalitás

- pontosság

- precizitás

- önálló munkavégzés

- gyors tanulás

- alapfokú számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez továbbá előnyt jelent, de nem feltétel a minél magasabb szintű táncos képzettség, a tapasztalat táncoktatásban, vagy pedagógiában, illetve a komoly versenytáncos múlt.

◾️TETSZIK A LEHETŐSÉG? ❓

Ne habozz, jelentkezz!

Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzod a lengyel.eniko.4m@gmail.com e-mail címre!

Miután megkaptuk jelentkezésed, egyeztetünk időpontot egy személyes megbeszélésre is!

Tulajdonságok
Település: Veszprém
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: Oktatási, tanári
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Tánctanár edző oktató tanító

Munka rovaton belül a(z) "Tánctanár edző oktató tanító" című hirdetést látja. (fent)