Betöltés...

Karbantartó/udvaros, takarító állás Székesfehérváron

Ár: 0 Ft

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársakat keres épület karbantartó/udvaros és takarító munkakörbe SZÉKESFEHÉRVÁRRA.
Főként házaspárok, élettársak jelentkezését várjuk, akiknek az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. a székesfehérvári lakhatását is tudná biztosítani.

Karbantartói/udvarosi feladatok:
• biztosítja a telephelyen található munkaeszközök és berendezések kifogástalan működését,
• eseti meghibásodások kezelése, hibaelhárítás,
• villanyszerelő, lakatos, kőműves, festő, asztalos, javítási-karbantartási munkák végzése,
• gépek, eszközök berendezések javítása, karbantartása,
• épület karbantartási feladatok ellátása,
• azonnali hibaelhárítás,
• telephelyek környezetének tisztántartása,
• fűnyírás, kertek, növények gondozása,
• utak, járdák tisztántartása.

Takarítói feladatok:
• biztosítja a telephelyen található épületek, helyiségek tisztántartását,
• felújításokat követően takarítást végez,
• biztosítja az udvar, járdák, ablakok, párkányok tisztántartását.

Elvárások:
• józan életű, káros szenvedélyektől mentes,
• önálló munkavégzés.

Előnyök:
• „B” kategóriás jogosítvány,
• szakmunkás végzettség,
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

• hosszú távú munkalehetőség,
• stabil vállalati háttér,
• füstmentes munkahely,
• előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell,
• Várjuk a jelentkezőket az ország egész területéről, mert igény esetén a székesfehérvári szolgálati lakás biztosítása megoldható.

Belépés: azonnal

Munkavégzés helye:

Székesfehérvári központban, és a vállalat több telephelyén.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével a hr@alpha-vet.hu e-mail címre

Tulajdonságok
Település: Miskolc
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Karbantartó/udvaros, valamint takarító állások

Munka rovaton belül a(z) "Karbantartó/udvaros, takarító állás Székesfehérváron" című hirdetést látja. (fent)