Betöltés...

Üzletkötői álláslehetőség

Ár: 400.000 Ft

Biztosítási és pénzügyi területre keresünk munkatársat!

Képes vagy eggyel többször felállni, mint ahányszor elestél? Tudsz gyors döntéseket hozni és felelősséget vállalni saját munkád iránt? Légy egy piacvezető biztosító oszlopos tagja, és valósítsd meg álmaid velünk! Csapatunk bővítéséhez keresünk három, nagy tapasztalattal rendelkező új kollégát!
A legfontosabb tapasztalat ezen a téren, hogy te már tudod azt, hogy az egyik legjobban fizető szakmát kínáljuk számodra!

Téged keresünk, ha:

- Képes vagy hosszú távú kapcsolatot kialakítani és ápolni, meglévő és leendő ügyfelekkel
- Vannak céljaid, amelyek kellő belső motivációt biztosítanak számodra.
- Be tudod osztani úgy a szabadidődet, hogy a munka és a család is kellő hangsúlyt kapjon az életedben
- Még a nehéznek tűnő feladatok megoldása sem okoz komoly fejtörést számodra
- Képes vagy folyamatosan tanulni és fejlődni azért, hogy az ügyfeleket naprakészen tud tájékoztatni

Amit feltétlenül tudnod kell rólunk:

- Kiemelkedően jó motivációs rendszert biztosítunk számodra: bónuszok, folyamatos versenykiírások, anyagilag is támogatott karrierépítés!
- Versenytársakat megelőző informatikai háttértámogatásunk van!
- Mi egy TOP csapat vagyunk, ennek minden előnyével!
- A lendületes indulást biztosított számodra!

A feladataid:
- Ugye ezeket nem kell leírjuk?

Küldj egy önéletrajzot és néhány szóban írd meg, hogy mivel tudnál hozzájárulni csapatunk sikeréhez. Pályázatodat küldd az ertekesites.tanacsadas@gmail.com e-mail címre.

Telefonon érdeklődni lehet Máthé Enikőnél. Telefon: 06 70 621 7999.

Tulajdonságok
Település: Jászberény
Fizetés: Jutalék / Teljesítményarányos
Állás típus: Banki / Biztosítási
Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettséggel
Pozíció szint: Vezető
Pozíció: Üzletkötő

Munka rovaton belül a(z) "Üzletkötői álláslehetőség" című hirdetést látja. (fent)