Betöltés...

HARDVERFEJLESZTŐ álláslehetőség Nyírtelken!

Ár: 0 Ft

A Get Work Trend Kft. felvételt hirdet megbízható Partnercégéhez felvételt hirdet hardverfejlesztő munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
• Elektronikai termékek fejlesztése
• PCB tervezése, a gyártás-előkészítés, valamint gyártástámogatás
• Dokumentációk készítése
• Hosszú életciklusú elektronikai termékek gondozása, az esetleges hibák felderítése és kijavítása

Jelentkezési feltételek:
• Villamosmérnöki végzettség
• Minimum 2 éves hardverfejlesztési tapasztalat
• PCB tervezési jártasság (Mentor Graphics, Eagle)
• Gyakorlat komplex hardver termékek minősítésében (pl. EMC, illetve klíma)
• Rendszerszemlélet, önállóság, nyitottság az új feladatok iránt, utazási hajlandóság
• Elektronikai mérési ismeretek

Amit kínálunk:
• Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
• Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú munkakörnyezet
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása

Bérezés és egyéb juttatás megállapodás szerint!

Munkavégzés helye:
• Nyírtelek
Személyesen irodánkban: Get Work Trend Kft. 4300 Nyírbátor, Szabadság tér 3.

A jelentkezéseket a nyirbator@getwork.hu címre, fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével kérjük!

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

Tulajdonságok
Település: Nyírtelek
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Informatikai
Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: HARDVERFEJLESZTŐ

Munka rovaton belül a(z) "HARDVERFEJLESZTŐ álláslehetőség Nyírtelken!" című hirdetést látja. (fent)