Betöltés...

Szerszámkészítő állás.

Ár: 0 Ft

Megbízónk komplex, innovatív termékek vezető szállítója. Késztermékeket, rendszereket, egyes termékrészeket fejleszt és gyárt különböző iparágakban.

Szerszámtervez ő (TESK-3095-11)
Feladatok:

Műanyag-fröccsöntő szerszámok tervezése

Elvárások:

Műszaki végzettség (minimum szakközépiskola)
Önálló és precíz munkavégzés
CAD tervezőprogram ismerete

Előnyök:

Angol vagy német nyelvismeret
Főiskolai, egyetemi végzettség
Szakmai tapasztalat műanyag-fröccsöntő szerszámok tervezésében

Juttatások, ajánlat:

Versenyképes jövedelem, Cafeteria rendszer
Költözési támogatás / tv-i norma feletti útiköltség térítés (szg.)
Szakmai fejlődési lehetőség
Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkavégzés helye:

Veszprém megye, Ajka

Feladatok:

Elvárások:

Előny:

Amit kínálunk:

Pozíció területei:

GYÁRTÁS / TERMELÉS: Mérnök/menedzser

Munkatapas ztalat:

0-1 év

Pozíciószint:

Beosztott

Elvárt végzettség:

Szakközépiskola
Gimnázium

Ha felkeltette érdeklődését, írja meg Nevét, E-mail címét, Telefonszámát,
Tárgynak: Ajka, a gyorfine.monika@gmail.com címre, és máris küldöm a teljes
állásajánlatot, melyen keresztül lehet jelentkezni. Csak E-mail-ben jelentkezzenek!

Tulajdonságok
Település: Ajka
Állás típus: Mérnök
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Munka rovaton belül a(z) "Szerszámkészítő állás." című hirdetést látja. (fent)