Betöltés...

Irodai alkalmazott álláslehetőség (Nyíregyháza)

Ár: 300.000 Ft

Cégünk nyíregyházi irodájába keresünk hosszú távra irodai alkalmazott kollégát.

Főbb feladatok, munkák:
- általános irodai, adminisztratív feladatok elvégzése
- adatrögzítési feladatok ellátása és adatbázis kezelés
- nyilvántartások készítése, naprakészen tartása
- írásbeli dokumentumok, iratok, levelek előállítása, szerkesztése, kezelése
- partnerekkel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:
- minimum középfokú végzettség
- MS Office programok magabiztos használata (Word, Excel)
- precíz, önálló munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány
- jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:
- angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
- hosszú távú, stabil munkahely
- nettó 300.000 Ft
- fiatalos, segítőkész csapat
- csak hétköznapi munkavégzés, hétfőtől - péntekig
- szép, igényes munkakörnyezet
- munkába járás támogatása

Jelentkezni lehet az alábbi email címen, pozíció megjelölésével: job.orange.house@gmail.com
Tulajdonságok
Település: Nyíregyháza
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Adminisztrációs
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Irodai alkalmazott
Extrák: Munkába járás támogatása

Feladás dátuma: 2024.09.26

Munka rovaton belül a(z) "Irodai alkalmazott álláslehetőség (Nyíregyháza)" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Új állás