Betöltés...

Lakatos állás

Ár: 160.000 Ft

REKLÁMIPARI GYÁRTÓ CÉG LAKATOST KERES

Reklámeszköz gyártással foglalkozó, magyar tulajdonú, budapesti székhelyű gyártó cég új tehetséges, ügyes munkatársat keres gyártási területre.
Szakmai feltételek:
• Lakatos, szerkezeti lakatos végzettség
• Műszaki rajz olvasási, és értelmezési készség
• Alumíniumhegesztésben való jártasság
Feladatok:
• Reklámberendezések, reklámtáblák összeállítása, szerelése
• Rozsdamentes acél hegesztés
• Táblás és szálanyag mérés, darabolás, sorjázás, hajlítás, hengerítés
• Élhajlító, táblás lemezvágó gép kezelése
• Mérés, összeállítás, hegesztés (AWI, AFI, CO), csiszolás, sorjázás
• Anyagmozgatás
• Csomagolás
• Munkalapok, dokumentumok vonatkozó részeinek teljes körű kitöltése
Elvárások:
• Határidőre történő termékgyártás
• Kitartó, gyors és precíz munkavégzés
• Önálló, pontos munkavégzés
• Jó megfigyelőkészség

Tulajdonságok
Település: XI. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Beosztott

Munka rovaton belül a(z) "Lakatos állás" című hirdetést látja. (fent)