Betöltés...

CNC gépkezelő állás Téglás

Ár: 1 Ft

Partnercégünk hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

CNC forgácsoló és CNC gépkezelő (lézervágó, élhajlító gépkezelő) munkakörben keressük az új kollégákat.

Feladatok:

Egyedi gépalkatrészek készítése CNC forgácsoló gépeken
Elvárások:

Középfokú szakirányú végzettség – gépi forgácsoló (marós és, vagy esztergályos) képesítés
Önálló munkavégzés
Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
Fontos, hogy a munkakör betöltéséhez szükséges a szakirányú végzettség.

Munkaidő 8 órás, 2- 3 műszakos munkarendben. Munkaviszonyod bejelentett és határozatlan idejű lesz.

A cég rendelkezik saját buszjárattal, amit minimális díj ellenében igénybe vehetsz, de ha autóval járnál, akkor utiköltséget biztosítunk, ha pedig menetrendi buszjárattal járnál a bérlet 86,5% térítjük.

Fontos, hogy legyen igényed a folyamatos fejlődésre, az új technológiák elsajátítására! Munkád során fontos a megbízhatóság, pontosság, precizitás, igényesség, szorgalom.

Partnerünk, több száz alkalmazottat foglalkoztat, évtizedek óta töretlenül működő Társaság. Termékeik elsősorban háztartási készülékek, valamint a megújuló energiát hasznosító komplex rendszerek és elemek, illetve az ezekhez kapcsolódó mérnöki és támogató szolgáltatásokat nyújtja. A Cég törekvése, a márka elismertetése, ismertségének erősítése, valamint hogy teljes körűen megfeleljen a termékekhez hű európai, illetve a kontinensen kívüli vevők igényeinek. Sikeres működésükhöz, folyamatos fejlődésükhöz meghatározó számukra, hogy minden munkavállaló fejleszthesse, hasznosíthassa alkotóképességeit. Az előrejutás alapja a szakértelem, a becsületes és lelkiismeretes, önálló és eredményes munka.

Jelentkezz az űrlap kitöltésével vagy vedd fel Velünk a kapcsolatot a +36203205229 telefonszámon.
Tulajdonságok
Település: Téglás
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: CNC gépkezelő
Extrák: munkába járás támogatása, műszakpótlék, túlórapót

Feladás dátuma: 2024.08.09

Munka rovaton belül a(z) "CNC gépkezelő állás Téglás" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Unique Talent Kft