Betöltés...

Dializáló ápoló állás dialízis központban

Ár: 0 Ft

DIALÍZÁLÓ ÁPOLÓ ÁLLÁSLEHETŐSÉG
A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi vállalata. A dialízis hálózatot B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli, működteti. A cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

A budapesti 1. számú dialízisközpontunkba keresünk munkatársakat:
Dializáló ápoló
pozícióba
FELADATOK:
Dialízis kezelések kivitelezése a vállalati belső eljárási rend részletes és pontos előírásai alapján, orvos-szakmai felügyelet mellett
A dialízis kezelésekhez tartozó adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása
Orvosi viziteken részvétel, segédkezés a betegek vizsgálatánál
Betegek egészségnevelése
Egyéb, az ápolási területtel kapcsolatos általános feladatok ellátása
A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
Középfokú egészségügyi végzettség (OKJ Ápoló 54, Ápoló 55, általános ápoló 5 )
Empátia, türelem
Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
Rugalmasság, terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Dialízáló ápolói gyakorlat, nephrológiai szakápolói végzettség előnyt jelent
AMIT KÍNÁLUNK:
Versenyképes fizetés
2 évente automatikus bérfokozat emelkedés (az alap béremelésen felül)
Külön feladatok lehetősége, többlet keresetért
2 műszakos munkarend, szabad vasárnap
Szakmai továbbképzés, sikeres elvégzése esetén alapbéremelés
Tudományos munka, konferenciákon részvételi lehetőség
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
B. Braun Avitum Hungary Egészségügyi Szolgáltató Zrt. 1. számú dialízisközpontja
Budapest XI. ker. Halmi u. 20-22.
Fényképes önéletrajzot a szilvia.gajdos@bbraun.com email címre várjuk, illetve telefonon kereshető: Gajdos Szilvia vezető ápoló: 06.30-438-2538
Tulajdonságok
Település: XI. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Egészségügyi
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: ápoló

Feladás dátuma: 2024.08.08

Munka rovaton belül a(z) "Dializáló ápoló állás dialízis központban" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: B Braun Avitum Hungary