Betöltés...

Autóipari Állások Kecskeméten

Ár: 0 Ft

Kecskeméten található autóipari partnereink folyamatosan bővülő csapatukba keresnek lelkes és elkötelezett munkatársakat.
Ha szeretnél továbbra is egy fejlődő iparág részese lenni, ahol modern technológiákkal dolgozhatsz és karrieredet folyamatosan fejlesztheted, akkor segítünk benne!

Feladatok

Az alábbi munkakörökbe várjuk jelentkezésedet:

• betanított munkakörök (pl: összeszerelő)
• szakmunkás (festék üzemi, karosszéria üzemi tapasztalat előny)
• karbantartás
• mérnök pozíciók
• gyártáshoz kapcsolódó adminisztratív munkakörök: pl: logisztikai adatrögzítő, SAP adatkezelő.

Elvárások

Jelentkezz, ha:

• megfelelő végzettséged van
• releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
• pozíciótól függően aktívan használod angol és/ vagy német nyelvtudásodat

Munkavégzés helye: Kecskemét

Érdekel: +36 72 223 223

Jelentkezés: https://n9.cl/wj561
Tulajdonságok
Település: Kecskemét
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Autóipari Állások Kecskeméten

Feladás dátuma: 2024.10.01

Munka rovaton belül a(z) "Autóipari Állások Kecskeméten" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Jobcapital Kft