Betöltés...

Irodai alkalmazott álláslehetőség - Kaposvár

Ár: 350.000 Ft

Cégünk Kaposvár Fő utcán lévő telephelyére két fő irodai kollégát keres hosszú távra.

Feladatok:
-Adminisztratív feladatok ellátása
-Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel személyesen, telefonon és e-mail-ben
-Pénztár kezelése
-Dokumentáció kezelése
-Számlázás, szállítólevelek kiállítása
-Egyéb irodai feladatok

Elvárások:
-Minimum középfokú végzettség
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
-Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
-Pontos, önálló munkavégzés
-Jó problémamegoldó készség
-Megbízhatóság, lojalitás, becsületesség

Előny:
-Nyelvtudás (angol, német)
-Irodai tapasztalat

Amit kínálunk:
-Pontos bérkifizetés, nettó 350 000 Ft ( minden hónap első napján)
-Szigorúan csak 8 órás munkarend.
-Hosszú távú munkalehetőség
-Stabil vállalati háttér
-Munkába járás támogatása

Jelentkezés önéletrajz küldésével: job.orange.house@gmail.com e-mail címen.

Olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik tisztességesen dolgoznak. Mindig a legjobb tudásuk szerint végzik el a munkájukat, és nem veszik félvállról a feladataikat.

Tudják, hogy a cégnek nyereséget kell termelnie ahhoz, hogy fennmaradjon és fejlődjön. Ezért hajlandóak dolgozni is, és tenni is a közös célokért a munkahelyen, s nem csak jelen lenni.
Tulajdonságok
Település: Kaposvár
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Adminisztrációs
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Irodai alkalmazott
Extrák: Munkába járás támogatása

Feladás dátuma: 2024.07.11

Munka rovaton belül a(z) "Irodai alkalmazott álláslehetőség - Kaposvár" című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Új állás