Betöltés...

Gépkezelő/operátor állás!!!

Ár: 1 Ft

Műanyagipari cég keres:

Gépkezelő/operátor

munkakörbe új munkatársakat.

Feladatok :
- Fröccsöntött műanyag termékek sorjázása, szerelése
- Kézi anyagmozgatás a termelési területen
- Munkaterület tisztántartása

Elvárások :
- jó kézügyesség
- monotónia tűrés
- terhelhetőség
- önállóság
- precíz munkavégzés
- 3-4 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent :
- hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye : Tiszaújváros

Jelentkezni lehet : karsai.plast@karsai.hu e-mail címen.

Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a munkakör pontos megnevezését :
Gépkezelő /operátor

Tulajdonságok
Település: Tiszaújváros
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Gépkezelő/operátor

Munka rovaton belül a(z) "Gépkezelő/operátor állás!!!" című hirdetést látja. (fent)