Betöltés...

Nyílászáró értékesítő állás Budapesten

Ár: 120.000 Ft

Műanyag ajtó és ablak gyártással, kereskedelemmel foglalkozó társaságunk kollégát keres nyílászáró értékesítő munkakörbe elsődlegesen Budapest belvárosi telephelyen.
Feladatok:
1.árajánlatok, megrendelések készítése programmal
2.vevőkkel tárgyalás üzlethelyiségünkben, kapcsolattartás
3.ügyfelek látogatása, elsődlegesen Pest megyében, megegyezés szerint, de várhatóan hetente összesen két nap, sikeres üzletkötés esetén a fix bér mellett teljesítménybér/jutalék.
Elvárás:
1.több éves építőipari-nyílászáró tapasztalat
2.középfokú végzettség
3.B kategóriás jogosítvány
4.számítógép, excel, word megfelelő ismerete az állandó mindennapi munkához
Előny:
1.Idegen nyelv ismerete
2.Tapasztalat nagyobb projektek költségvetésének készítésében, végrehajtásának koordinálásában
3.redőnyök, szellőzéstechnika, alumínium nyílászárók ismerete

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje meg a zoltan.szemjan@sassz.hu címre!

Tulajdonságok
Település: VI. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Kereskedelem
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: értékesítő-ajánlatkészítő

Munka rovaton belül a(z) "Nyílászáró értékesítő állás Budapesten" című hirdetést látja. (fent)