Betöltés...

Szerviztechnikus állás - ipari motorok javítása

Ár: 1 Ft

Szerviztechnikus munkatársat keresünk dízel üzemű, ipari motorok javításához és karbantartásához.
Munkavégzés helye: sóskúti központtal országosan
Feladatok:
- ipari motorok karbantartása és javítása
- garanciális folyamatok teljes körű lebonyolítása
- helyszíni munkavégzés az ország teljes területén
- kapcsolattartás a bel- és külföldi beszállítókkal
- szervizmunkákhoz tartozó adminisztráció elkészítése
- képzéseken való részvétel
- ajánlatadás és megrendelés-felvétel
Elvárások:
- hasonló területen szerzett min. 5 év tapasztalat
- angol (szakmai) nyelv középszintű ismerete
- „B” kategóriás jogosítvány
- rugalmas munkavégzés
Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérem küldje el önéletrajzát a petur.zsamba@maviprod.hu címre.

Tulajdonságok
Település: Sóskút
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Szerviztechnikus

Munka rovaton belül a(z) "Szerviztechnikus állás - ipari motorok javítása" című hirdetést látja. (fent)