Betöltés...

Összeszerelő operátor állás

Ár: 0 Ft

Partnerünk személyautókhoz és haszongépjárművekhez fejleszt, gyárt és értékesít kormányrendszereket szerte a világon; egri munkavégzési hellyel az alábbi munkakörbe keresi új munkatársait hosszú távra, azonnali kezdéssel: Összeszerelő operátor

Feladatok:
• Gyártó- és összeszerelő soron meghatározott szerelési, gépkezelői feladatok ellátása
• Gépek rendeltetésszerű használata
• A gyártás folyamatosságának biztosítása
Elvárások:
• Alapfokú iskolai végzettség
• Elköteleződés, hosszú távban való gondolkodás
• Megbízhatóság, szorgalom
Előnyök:
• Gyártósori vagy összeszerelői tapasztalat
• Hosszú táv, kiemelt bérezés, tiszta, igényes munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Eger
Kapcsolat:
Jelentkezését a job450@prohumanallas.hu e-mailcímre várjuk, érdeklődését a 70/6655-850 telefonszámon fogadjuk.

Tulajdonságok
Település: Eger
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Összeszerelő Operátor

Munka rovaton belül a(z) "Összeszerelő operátor állás" című hirdetést látja. (fent)