Betöltés...

CNC gépkezelő állás Debrecen

Ár: 1 Ft

Csatlakozz hozzánk CNC gépkezelő munkakörben!

Feladatok:
✔️kisebb, egyedi mezőgazdasági gépek és alkatrészek, ill. vegyes acélszerkezetek összeszerelése, akár betanítással is.

Elvárás:
✔️Gépi forgácsoló vagy Gépgyártástechnológiai technikus vagy Szerszámkészítő vagy CNC gépkezelő szakmai képesítés
✔️Megfelelő fizikai teherbírás
✔️A munkavégzésben pontosság, igényesség, szorgalom
✔️Legalább 2-3 év releváns területen szerzett gyakorlati tapasztalat.
✔️Fontos, hogy a jelentkező képes legyen önállóan, dolgozni

#állás #debrecen #cncgépkezelő #gépiforgácsoló #szerszámkészítő

Tulajdonságok
Település: Debrecen
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: CNC gépkezelő
Extrák: munkába járás támogatása

Munka rovaton belül a(z) "CNC gépkezelő állás Debrecen" című hirdetést látja. (fent)