Betöltés...

Munkavédelmi koordinátori állás Kecskeméten

Ár: 123 Ft

Keresek németül kommunikálni tudó munkavédelmi koordinátort kecskeméti helyszínű építőipari projektre teljes munkaidőben. Kezdés azonnali, várhatóan befejezés szeptember.
Egy több alvállalakozós építés felügyelete lesz a feladatod. Neked kell a biztonság szempontjait meghatározni és érvényre juttatni, hogy a dolgozók biztonságosan végezhessék a munkájukat.

Feladatok:
általánosan az építőipari kivitelezés biztonságának megteremtése
alvállalkozók koordinálása, ellenőrzése, munkavédelmi megfelelőség biztosítása
munkafolyamatok megismerése, biztonsági szempontok érvényre juttatása
munkaengedélyek megírása, kiadása
munkavállalók beléptetése, oktatása
gépek ellenőrzése, emelési tervek készítése
jelentések, jegyzőkönyvek megírása
kapcsolattartás a beruházóval és a hatóságokkal

Szükséges képesítések/készségek:
munkavédelmi technikusi végzettség
német nyelvtudás, legalább írás szinten
számítógép használat (email, táblázatkezelés, szkennelés, nyomtatás)
határozott fellépés, karakteres kiállás

Előnyt jelent:
ha egyéni vállalkozó vagy
korábbi HSE tapasztalat
folyékony német nyelvtudás

Ha felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség küldj fényképes önéletrajzot a pluhar.pal@cortexconsult.hu email címre. Kérdésed esetén hívd a +36 70 332 5722-es számot!

Tulajdonságok
Település: Kecskemét
Fizetés: Jutalék / Teljesítményarányos
Állás típus: Építőipari
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: munkavédelmi koordinátor

Munka rovaton belül a(z) "Munkavédelmi koordinátori állás Kecskeméten" című hirdetést látja. (fent)