Betöltés...

Betanított CNC gépkezelő állás

Ár: 0 Ft

Gyere és dolgozz egy olyan helyen 2023-ban is, ahol megbecsülnek, ahol egy stabil lábakon álló cégnél dolgozhatsz!
Várunk téged is Betanított CNC Gépkezelő pozíciónkba Mezőkövesdre! Bejárás támogatva van!

Érdekel a fémipar? Szeretnél belelátni egy adott termék gyártási folyamataiba? Szeretnél egy új szakmát elsajátítani és ezzel egy biztos munkahelyet, stabil anyagi helyzetet teremteni magadnak? Küldd el hozzánk önéletrajzod és légy csapatunk legújabb tagja!
Számunka a legfontosabb, hogy légy nyitott és akarj tanulni, fejlődni, hisz mi hosszú távon tervezünk veled!

Feladataid lesznek:
• Legelőször is meg kell ismerned a céget, a terméket, amit majd gyártani fogsz és természetesen a gépet, amit kezelned kell majd. Ebben a kollégák segíteni fognak
• A következő lépés, hogy egy adott kollégával együtt elkezdesz gyártani és fontos, hogy az ő utasításait kövesd! Ne saját elgondolásból kezdj el gyártani az elején, hanem csak csináld amit mutatnak! Később már rá fogsz jönni arra, hogy neked hogy a legkényelmesebb és legjobb a gyártási folyamatot kivitelezni!
• A harmadik lépésben már saját magad is fogsz tudni gyártani és élvezni a saját munkád gyümölcsét!
• Műszakvezető utasításainak betartása;
• Alkatrészek legyártása rajz alapján;
• Gépek kezelése,
• Termelés dokumentálása,
• Végtermékek tesztelése, minőség-ellenőrzése.

Elvárások:
• Fémipari végzettség, vagy bármilyen fémipari tapasztalat., (amennyiben ezzel nem rendelkezel, de úgy gondolod, hogy szívesen megtanulnád, akkor is küld be az önéletrajzod)
• 3 műszakos hagyományos 8 órás munkarend vállalása (szabad a hétvége, de van túlórára lehetőség);
• Precizitás;
• Megbízhatóság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Szakirányú végzettség, vagy legalább 1 év munkatapasztalat. Ha bármilyen gépet (CNC, Lézer, Maró, Prés, stb.) kezeltél már, ismered és vagy használtad már legalább a tolómérőt.
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
• Jó fizikum, állóképesség.

Amit kínálunk:
• Korrekt bérezési feltételek (korrekt alapbér, bónuszok, béren kívüli juttatások);
• A betanulás után béremelés lehetősége;
• Modern, tiszta munkakörnyezet;
• Továbbképzési és előrelépési lehetőség;
• Többféle Béren kívüli juttatás;
• Munkába járás támogatása (30 Ft/km);
• Munkavégzés helye: Mezőkövesd

Ha szimpatikus az ajánlat jelentkezz hozzánk Magyar nyelvű Önéletrajzoddal az oldalon keresztül, vagy sisa.jozsef@myhrteam.hu

Tulajdonságok
Település: Mezőkövesd
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Betanított CNC gépkezelő

Munka rovaton belül a(z) "Betanított CNC gépkezelő állás" című hirdetést látja. (fent)