Betöltés...

Étkeztetésben asszisztens és Irodai adminisztrátor állás

Ár: 1 Ft

Étkeztetésben asszisztens és Irodai adminisztrátor állás -Tatabányán
Több mint 10 éve szociális szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, országos hálózattal rendelkező szociális szolgáltató szervezet szociális étkeztetés és házi segítségnyújtás adminisztrációs feladatainak elvégzésére, valamint egyéb irodai munkavégzésre 1 fő étkeztetésben asszisztens és irodai adminisztrátor munkakörbe munkatársat keres, határozatlan időre, teljes munkaidőben, versenyképes jövedelem biztosításával.
Kezdés: Az álláshely azonnali kezdéssel betölthető.
Főbb feladatok, munkák:
- szociális étkeztetéssel és házi segítségnyújtással kapcsolatos adminisztrációs feladatok
- szociális étkeztetésben főzőkonyhákkal történő kapcsolattartás,
- étkeztetésben ellátotti igénybevételek kezelése,
- számlák ellenőrzése,
- térítési díj beszedésével kapcsolatos feladatok,
- KENYSZI napi jelentés,
- postázással kapcsolatos teendők
- napi szintű operatív feladatok
- a vezetőség és a kollégák munkájának támogatása

Elvárás:
- Szociális asszisztens vagy mentálhigiénés asszisztens végzettség.
- Felhasználói szintű MS Office ismeret és használat (irodai alkalmazások:Word, Excel, és PowerPoint használata )
- Levelező-rendszerek ismerete, napi használata.
- Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség. Pontosság, precizitás, határidők betartása. Önálló munkára való képesség.
- Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség.

Megjegyzés:
Amennyiben nem rendelkezik szociális végzettséggel, ellenben vállalja annak megszerzését, a jelentkező pályázatát figyelembe vesszük.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Szociális területen, étkeztetés szolgáltatásban és/vagy adminisztráció/szervezés területén szerzett tapasztalat.
- Kommunikatív és empatikus személyiség.
- A monoton irodai tevékenységhez való jó alkalmazkodás.
-B kategóriás jogosítvány
-saját gépjármű
Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás.
- Jól megközelíthető, modern irodai környezet.
- Lendületes, összetartó csapat.
- Irodai (8 órás) munkarend

Munkavégzés helye: Tatabánya, Köztársaság útja 44.
Foglalkoztatás jellege: -Teljes munkaidő

Szakmai önéletrajzot, bizonyítvány másolatot és motivációs levelet, a betöltendő pozíció megjelölésével legkésőbb 2023. március 22.-ig várjuk az alábbi elérhetőségre: segito@remenyhir.hu, tatabanya@remenyhir.hu email címre. További információ: +36-70/607-8727

Tulajdonságok
Település: Tatabánya
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Adminisztrációs
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Étkeztetésben asszisztens és Irodai adminisztrátor

Munka rovaton belül a(z) "Étkeztetésben asszisztens és Irodai adminisztrátor állás" című hirdetést látja. (fent)