Betöltés...

Kert-építésvezetői állás!

Ár: 1 Ft

Keressük az ország legjobb Kert-építésvezetőjét!

A Gyermelyi Kertépítő Kft. munkatársat keres minimum középfokú szakmai végzettséggel kertépítési munkákhoz. Az ideális pályázó gyakorlatias, igényes, nem riad meg a fizikai munkától, szereti a szakmáját és nyitott az új dolgok elsajátítására. Tud csapatban dolgozni és kisebb, 3-5 fős brigádot irányítani. Cégünk telephelye Gyermely településen található, ezért fontos, hogy a pályázó számára ne okozzon gondot a napi szintű bejárás.

Ajánlatunk:
 Ágazati szinten magas jövedelem
 12 hónap bejelentett, fizetett munkaviszony
 Hosszútávú, biztos munkahely
 Változatos, szakmai kihívásokkal teli munka
 Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
 Jó hangulat, fiatalos légkör
 Jól felszerelt modern géppark
 Szükség esetén szállásban tudunk segíteni

Fő feladatok:
 3-5 fős csapatban végzendő, elsősorban magánkert-építési munkák
 Kertépítési munkák szervezése, irányítása
 Kommunikáció a megrendelőkkel
 Munkaterületi adminisztráció

Elvárások:
 Kertész technikusi vagy kertész mérnöki végzettség (több éves kertépítésben szerzett tapasztalat esetén más, legalább középfokú, szakmához közeli végzettség is elfogadható)
 B-kategóriás jogosítvány
 Szakmai tapasztalat
 Jó növényismeret

Előny:
 2 éves kertépítésben szerzett szakmai tapasztalat
 Gépkezelői képesítés
 Öntözőrendszer-telepítésben való jártasság
 Térburkolás terén szerzett gyakorlat

A jelentkezéshez szükséges:
 Fényképes szakmai önéletrajz
 Motivációs levél
 Jövedelemigény megjelölése

A jelentkezés módja írásban:
 e-mail: gyermelyikert@gyermelyikert.hu

Tulajdonságok
Település: Gyermely
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Építőipari
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: építésvezető

Munka rovaton belül a(z) "Kert-építésvezetői állás!" című hirdetést látja. (fent)