Betöltés...

Kórház takarító álláslehetőség

Ár: 0 Ft

!!Takarítók figyelem !!

Kórház takarító pozícióba keres partnerünk új munkatársakat 1 műszakba Budapesten a 6.,9.,12.,13. kerületbe azonnali kezdéssel! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit ajánlunk Neked:

– Bejelentett munkaviszony, havi fizetés, utalással;
– Akár azonnali kezdés;
- Választható műszak;
– Jó csapat, korrekt vezetőség;
- Fizetett túlóra;
- Munkába járás támogatása

Feladataid lesznek:

- Kórtermek, vizsgálók, folyosók, mosdók és mellékhelységek takarítása;
- Egészségügyi személyzeti helységek tisztán tartása;
- Felületek fertőtlenítése

Munkarend:

6. kerület: (1 műszak) 06:00 – 14:00 óráig vagy 12:00-20:00 óráig
9. kerület:(1 műszak) 06:00 – 14:00 óráig vagy 14:00-22:00 óráig vagy 22:00 -06:00 óráig
12. kerület:(1 műszak) 06:00 – 14:00 óráig vagy 12:00-20:00 óráig ÉS 14:00-22:00 + szakrendelő takarítás: 05:00-13:00 óráig
13. kerület:(1 műszak) 06:00 – 14:00 óráig vagy 12:00-20:00 óráig

Minden 2. hétvégét (szombat +vasárnap) vállalni kell (pihenőnap hétköznap)!

Amit kérünk Tőled:

– 8 általános osztály;
- Büntetlen előélet;
- COVID-19 elleni védőoltás;
- Jó állóképesség;
- Megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előny: Takarítógép kezelői tapasztalat

Szállás nincs!

Jelentkezz a csutoras.reka@pannonwork.hu vagy a +36 30/379-6433 telefonszámon!

Tulajdonságok
Település: VI. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Takarító

Munka rovaton belül a(z) "Kórház takarító álláslehetőség" című hirdetést látja. (fent)