Betöltés...

Toronydaru-kezelő állás INGYENES gyakorlati képzéssel

Ár: 0 Ft

Figyelem, figyelem!

Megszerezted már a darukezelői engedélyed, de nem volt még lehetőséged gyakorlatra szert tenni? Mindenhova tapasztalattal rendelkező toronydaru-kezelőket keresnek, így nem tudsz elhelyezkedni?
Ne csüggedj, mi segítünk! Partnerünk INGYENES gyakorlati képzést biztosít, a képzés után pedig az új munkahelyed is fix!

Vidéki munkavállalók számára igény esetén szállás is biztosított!

Várom a jelentkezésed még ma, hogy holnap már a gépóriásokkal dolgozhass!

Amit a gyakorlati képzésről tudnod kell:
- Képzési idő: 4 + 2 hét (a végén gyakorlati vizsgával)
- Ingyenesen biztosítják, sőt erre az időszakra is jár fizetés!
- Szállást Budapesten térítésmentesen biztosítanak
- A képzés végére képes leszel önállóan toronydarut kezelni, és munkalehetőséget is biztosítanak a Számodra

Ajánlatunk Neked:
- Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
- INGYENES gyakorlati képzés
- Stabil, megbízható hátterű cég
- Utazási és lakhatási hozzájárulás
- Szükség esetén szállás biztosítása Budapesten
- Fejlődési, előrelépési lehetőség az ország piacvezető cégénél

Feladataid lesznek:
- Budapesten és országszerte található toronydaruink kezelése
- Az Emelőgép Biztonsági Szabályzat előírásainak darukezelőkre vonatkozó részeinek betartása
- A kötelező toronydarut érintő karbantartási és ellenőrzési feladatok elvégzése
- A kötelező napi adminisztrációs feladatok elvégzése (pl. emelőgépnapló)

Amit kérünk Tőled:
- Darukezelői jogosultság (Építő-és anyagmozgató gép kezelője emelőgépkezelő /kivéve targonca/ szakmairány vagy nehézgépkezelő OKJ bizonyítvány)
- Terhelhetőség, erős fizikum
- Csapatmunka, szabálykövetés, rugalmasság

Előny:
- Toronydaru-kezelésben szerzett tapasztalat (Liebherr, Wolff, Comedil)
- B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
- Vidéki munka vállalása (szállás minden esetben biztosított)
- Rakodási, kötözési tapasztalat
- Műszaki érzék

Hívj a +36 30/379-6433-as telefonszámon vagy jelentkezz fényképes önéletrajzzal a csutoras.reka@pannonwork.hu e-mail címen!

Tulajdonságok
Település: Dunakeszi
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Építőipari
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Toronydaru-kezelő

Munka rovaton belül a(z) "Toronydaru-kezelő állás INGYENES gyakorlati képzéssel" című hirdetést látja. (fent)