Betöltés...

Géplakatos állás

Ár: 0 Ft

Gyere és dolgozz egy olyan helyen, ahol megbecsülnek!

Várunk téged is Karbantartó lakatos pozíciónkba Mezőkövesdre!

Jelenleg 2 fő munkatársat keresünk.

Feladataid lesznek:

A szükséges gépeket, berendezések működtetése,
A fémlemezek előkészítése vágásra, átalakításra;
Műszaki rajzok és leírások alapján alkatrészeket gyártasz, alakítasz és javítasz, majd pedig a helyszínen ezeket be is szereled;
Munkád dokumentálása;

Elvárások:

Minimum lakatos végzettség, vagy legalább 1-2 év tapasztalat;
3 műszakos 8 órás munkarend vállalása (szabad hétvége).
Precizitás;
Megfelelő fizikai állapot.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Lakatos, géplakatos, gépszerelő, vagy hegesztő képesítés
Amit kínálunk:

Korrekt bérezési feltételek (magas alapbér, jóval a minimálbér felett, bónuszok, béren kívüli juttatások);
A betanulás (próbaidő) után béremelés lehetősége;
Modern munkakörnyezet;
Továbbképzési és előrelépési lehetőség;
30% műszakpótlék;
12% mozgóbér;
Béren kívüli SZÉP kártya juttatás;
Munkába járás támogatása;
Félévi és év végi bónusz (akár milliós összeg);

Ha szimpatikus az ajánlat jelentkezz hozzánk Magyar nyelvű Önéletrajzoddal az oldalon keresztül, vagy sisa.jozsef@myhrteam.hu

Tulajdonságok
Település: Mezőkövesd
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Lakatos

Munka rovaton belül a(z) "Géplakatos állás" című hirdetést látja. (fent)