Betöltés...

Lovász állás

Ár: 180.000 Ft

Fejér megyében, Gyúrón a TordasZoo Állatmentő Farm bejárós munkatársat keres.

A feladatra állatszerető, lelkiismeretes, kitartó embert keresünk, akár lányokat is!

Fő feladatok: lovak ellátása, abrakolása, ki-és bevezetése a legelőre, itatók feltöltése, egyéb háztáji állatok ellátása, szükség esetén gyógyszerezés, mozgatás, stb.
A trágyázásra van munkatárs!
A feladatok ellátását modern kistraktor is segíti (pl.bálahordás), előny, ha van traktorvezetési tapasztalat, de nem feltétel és nem elvárás a használata.

Bérezés megegyezés és a vállalt napok (1-2-3 nap, 12 órában) alapján.
Bentlakás sajnos nem megoldható.

allas.bioslogos@gmail.com, 30/961-4645

Tulajdonságok
Település: Gyúró
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Lovász

Munka rovaton belül a(z) "Lovász állás" című hirdetést látja. (fent)