Betöltés...

Mérlegképes könyvelő állás Budapesten IX. kerületben.

Ár: 320.000 Ft

Budapest IX. kerületébe azonnali kezdéssel keresünk partnerünk részére mérlegképes könyvelőt!

ELVÁRÁSOK
· Mérlegképes könyvelői végzettség
· Önálló, precíz munkavégzés
· Felhasználói szintű számítógépes ismeret
· Együttműködés és csapatmunkára való készség
· Angol nyelv társalgási szintű ismerete
· Pályakezdők jelentkezését is várjuk

FELADATOK:
· Beérkezett számlák, egyéb postai küldemények iktatása
· Bejövő számlák igazoltatása/analitikus rögzítése
· Kimenő számlák kiállítása
· Bank és pénztár könyvelése
· Problémás, hibás számlák egyeztetése beszerzési osztállyal, partnerekkel
· Főkönyvi és analitikus adatok havi egyezőségének egyeztetése (szállítók, vevők, adott-kapott előlegek)
· Csoporton belül adott-kapott kölcsönök havi egyeztetése, kamatok számítása
Amennyiben felkeltettük érdeklődését fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével küldje el részünkre.

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos
Fizetés: 300 000,00Ft - 320 000,00Ft havonta

Elérhetőség:
E-mail: job5@first-job.hu
Tell.: 0620 393 3446

Tulajdonságok
Település: IX. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Könyvelői, Számviteli
Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Mérlegképes könyvelő

Munka rovaton belül a(z) "Mérlegképes könyvelő állás Budapesten IX. kerületben." című hirdetést látja. (fent)