Betöltés...

Minőségellenőr állás Vas megyében!

Ár: 242.000 Ft

Alapos, pontos és precíz vagy? Nem okoz problémát a hibák megtalálása?
Ha igen, jelentkezz!

A pozícióhoz tartozó
elvárások:
• érettségi
• kiváló szem, jó kézügyesség
• 3-4 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:
• gyári munkatapasztalat

Feladat:
• minőség-ellenőrzés, válogatás, selejtezés
• hibás termékek eltávolítása
• egyéb betanított feladatok ellátása

Juttatások:
• kiemelt alapbér
• kiemelt műszakpótlék
• bónusz , egyéb vállalati juttatások
• cafeteria
• céges buszjárat biztosítása egész megyéből

Jelentkezés a következő telefonszámon lehetséges:0670/772-6150

Hívj most! Készséggel állunk a rendelkezésedre!
Készséggel állunk a rendelkezésedre!

Tulajdonságok
Település: Sárvár
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Minőségellenőr
Extrák: Hölgyek, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munka rovaton belül a(z) "Minőségellenőr állás Vas megyében!" című hirdetést látja. (fent)