Betöltés...

Gépkezelő Állás Celldömölkön!

Ár: 340.000 Ft

Egy folyamatosan növekvő családi vállalkozáshoz keresünk gépkezelő munkatársakat!

Ha egy stabil megbízható munkahelyet keresel, akkor fordulj hozzánk bizalommal!

Főbb feladatok:
• A teljes gyártósor megfelelő beállítása mind a gazdaságosság mind a minőségi irányelvek betartásával
• A gyártógépek megfelelő beállítása munkautasítása alapján és finomhangolásuk
• Csomagológép beállítása és fóliacsere
• Kartonnyomtató indítása és beállítása
• Termékkísérő kártya és Diszpo lista nyomtatása a számítógépes rendszerből
• Alap és csomagolóanyagok helyességének (manuális és digitális) ellenőrzése.
• A helyes és produktív munkafolyamat felülvizsgálata
• A termékminőség vizsgálata, folyamatos javítása

Elvárás:
• Középfokú végzettség
• Műszaki alapismeret és szakértelem
• Számítástechnikai alapismeretek
• 12 órás váltott munkarend vállalása

Előny:
• Kommunikációs szintű német nyelvhasználat
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Tervezhető 12 órás váltott műszakos munkarend
o (munkarend: 2 nap 06:00-18:00, 2 nap pihenő, 2 nap 18:00-06:00, 2 nap pihenő) 15-16 nap munkanap egy hónapban a többi nap pihenő
• Versenyképes alapbér
• Kiemelt műszakpótlék 50%
• Cafeteria 14.500 Ft
• Jelenléti bónusz 15.000Ft
• Magas színvonalú képzési és fejlesztési lehetőségeket,
• Modern és barátságos munkakörnyezet
• Tömegközlekedéssel való bejárás esetén100%-os támogatás.
• Üzemanyagtérítés, vagy saját dolgozói buszjárat.

Jelentkezés a következő telefonszámon lehetséges:0670/772-6150

Hívj most! Készséggel állunk a rendelkezésedre!

Tulajdonságok
Település: Celldömölk
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Gépkezelő

Munka rovaton belül a(z) "Gépkezelő Állás Celldömölkön!" című hirdetést látja. (fent)