Sofőr állás telephelyek közötti Győr- targoncavezetői jogos.

Ár: 100 Ft

Munkavégzés helye: Győr

Munkakezdés: azonnal

Feladatok:

rakomány szállítása 24 tonnás automata, modern tehergépjárművel
Győrön belül, 2 telephely közötti szállítás előre meghatározott ütemterv szerint
ponyvázás gyorsnyitású rendszerrel
gépjármű önálló rakodása homlokvillás targoncával
a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (menetlevél, szállítólevél)

Elvárások:

minimum szakmunkás iskolai végzettség
CE kategóriás jogosítvány
belföldi árufuvarozói igazolvány, digitális tachográf kártya
PÁV
3 műszakos munkarend vállalása
3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
OKJ-s gépkezelői bizonyítvány és targoncavezetői jogosítvány (3324 bejegyzés

Amit kínálunk:

hosszú távú bejelentett munkaviszony
azonnali munkakezdés lehetősége
többműszakos munkarend
alapbéren kívüli juttatások (mozgóbér és cafetéria)
munkába járás támogatása és ingyenes céges buszjáratok
családias munkakörnyezet
Rudolph dolgozói kártyával igénybe vehető kedvezmények

Ha felkeltette az érdeklődésed, kérjük küldj egy önéletrajzot az alábbi e-mail címre: allas@rudolph-log.com További információ: +36 70 339-6662

Tulajdonságok
Település: Győr
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Logisztikai
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Sofőr, gépjárművezető
Extrák: Cafetéria, Mozgóbér, Céges buszjáratok, Dolgozói kedvezménye

Munka rovaton belül a(z) "Sofőr állás telephelyek közötti Győr- targoncavezetői jogos." című hirdetést látja. (fent)