Betöltés...

Targoncás állás Szigetszentmiklós

Ár: 280.000 Ft

Megfogadtad, hogy ez az év más lesz, mint a többi? Tapasztalt targoncás vagy és szeretnéd új helyen kezdeni az évet A LEHETŐSÉG ÉPP A TE AJTÓDON KOPOGTAT!

Szigetszentmiklós csak Rád vár!

Amire biztosan számíthatsz, ha minket választasz:
• Várható jövedelem: nettó 255 000-280000 Ft/hó (tapasztalat függvényében emelkedhet a bruttó bér)
• Cafetéria
• Teljesítmény bónusz
• Hétfőtől- péntekig tartó munkavégzés, szabad hétvégék;
• Két műszakos munkalehetőség (DE;DU)
• Bejáráshoz ingyenes vállalati buszokat biztosítunk Budapestről, Szigethalomról és Szigetszentmiklósról;
• Modern, tiszta munkakörnyezet.

Feladatok, amelyekben számítunk Rád:
• Fém- és elektronikai alkatrészek raktározása;
• Árukészlet számítógépes nyilvántartása;
• Kitárolás, betárolás; kézi és gépi anyagmozgatás;
• Szkenner használata.

➡Amit elvárnak Tőled:
• OKJ-és targoncavezetői bizonyítvány (3313, 3324);
• Alapfokú számítógépes ismeretek;
• Általános iskolai végzettség;
• Túlóra vállalása

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet: 0670/984-9687-as telefonszámon, vagy fényképes önéletrajzzal a geyer.anita@pannonwork.hu e-mail címen!

Tulajdonságok
Település: Szigetszentmiklós
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Targoncás állás Szigetszentmiklós

Munka rovaton belül a(z) "Targoncás állás Szigetszentmiklós" című hirdetést látja. (fent)