Betöltés...

Álláslehetőségek Érden

Ár: 185.000 Ft

Német tulajdonú gyártócég elektronikai részlegére keresi új munkatársait. A vállalat ezen részlege panelek beültetésével, gyártásával foglalkozik. Az itt gyártott panelek nagynevű német elektronikai termékekbe kerülnek be. A cég termékei jelen vannak az optika, orvos-elektronika, távközlés és autóipar területén egyaránt.

Munkarend: 2 műszak

Betölthető munkakörök:
Kézi forrasztó
Minőségellenőr
AOI ellenőr
Sorvezető
SMT gépbeállító -karbantartó

Munkába járás:
MÁV és Volán bérletek esetében 100% útiköltség támogatás
Céges busz: Pusztaszabolcs-Adony-Iváncsa-Százhalombatta irányából

Elvárások:
Precíz munkavégzés, monotóniatűrés, tanulási hajlandóság, jó kézügyesség, SMT gépbeállító esetében megfelelő állóképesség

Elektronikai területen szerzett szakmai tapasztalat, vagy ilyen irányú tanulmányok előnyt jelentenek.

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet a gabriella.volgyi@job-impulse.com e-mail címre.
Telefon: +36704285338

Tulajdonságok
Település: Érd
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Többféle álláslehetőség
Extrák: mozgóbér, műszakpótlék, bejárás támogatása, cafeteria

Munka rovaton belül a(z) "Álláslehetőségek Érden" című hirdetést látja. (fent)