Betöltés...

Raktáros álláslehetőség

Ár: 200.000 Ft

Egy erősáramú villamosipari cég keresi raktáros pozícióba új munkatársát!

Pozícióhoz tartozó feladatok:
- Villanyszereléssel kapcsolatos alkatrészek, szerszámok raktározása
- Bevételezés, kiadás, raktári adminisztráció
- Anyagmozgatás (könnyebb fizikai munka)
- Kommissiózás

A pozíció sikeres betöltéséhez tartozó elvárások:
- Középszintű végzettség
- Erkölcsi bizonyítvány
- Alkalmazkodó képesség

Előny, de nem feltétel:
- Raktáros tapasztalat
- Targoncavezetői végzettség
- Villamosipari jártasság

Amit a cég kínál:
- EGYMŰSZAKOS, nappali munkavégzés, napi 8 órában
- Fizetés: akár nettó 180 - 200 000 Ft
- Teljesen bejelentett bérezés
- Cafateria
- Munkaruha, cipő biztosított
- Ingyenes szálláslehetőség

Legyen Ön is egy szuper csapat tagja!

Jelentkezni a cv@szakmunkasallasok.hu email címen lehet önéletrajzzal!

Tulajdonságok
Település: XI. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Raktáros

Munka rovaton belül a(z) "Raktáros álláslehetőség" című hirdetést látja. (fent)