Betöltés...

Villanyszerelő Állás

Ár: 400.000 Ft

A Lost Electric Kft. villanyszerelőt keres építőiparba, napi munkábajárás mellett, kecskeméti indulással és érkezéssel.

Feladatok:
- Épületek komplett villamos kivitelezése

Elvárások:
- Csoportban való munkavégzésre való hajlandóság
Építőipari tapasztalat

Előnyt jelent:
- B kategóriás jogosítvány
- Rajz olvasás

Amit nyújtunk:
- Kezdő bérezés nettó 1200-1800ft/óra tapasztalattól függően.
- Folyamatos, biztos munkalehetőség
- Munkába jutás segítése
- Szállás biztosítása megoldható, egyéni megbeszélés szerint

Bővebb információ és jelentkezés az allas@lost-electric.hu email címen vagy a +36-70/605-0636 -os telefonszámon.

Tulajdonságok
Település: Kecskemét
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Építőipari
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Villanyszerelő

Munka rovaton belül a(z) "Villanyszerelő Állás" című hirdetést látja. (fent)