Betöltés...

Állás szakképzett ápolóknak Németországban - Gyermekápoló

Ár: 550.000 Ft

Az intenzív otthonápolásban elismert egészségügyi szolgáltató szakápolók jelentkezését várja, akár azonnali kezdéssel is. A betanítás és szakmai továbbképzés már a munkaadónál történik!

Feladatok:

- gégekanülös, részlegesen, ill. folyamatosan lélegeztetett beteg gyermekek szakápolása saját otthonukban

Elvárások:

- szakápolói végzettség: felnőtt / gyermek szakápoló (amennyiben az elmúlt öt évben három év szakápolói tevékenységet igazolni tud), vagy OKJ 54, 55 ápoló, vagy diplomás ápoló
- egészségügyi szakmai tapasztalat előnyt jelent
- német nyelvismeret (Nyelvtudás nélkül is jelentkezhet. Ebben az esetben szaknyelvi felkészítést biztosítunk.)
- német elismertetés (Anerkennung /Urkunde) megléte előnyt jelent.

Amennyiben németországi elismertetéssel még nem rendelkezik az elismertetést teljes körűen bonyolítjuk Önnek!

Amit kínálunk:

- minimum nettó 1700 euró fizetés
- németországi letelepedés teljes körű támogatása
- „első” lakás megkeresése
- a munkavégzés 2 vagy 4 hetes váltásban is lehetséges
- határozatlan időre szóló németországi munkaszerződés

emailben: info@eduxite.com

online: http://www.eduxite.com/informacio_kerdoiv.html