Betöltés...

Távmunkás telefonos operátori pozíció kiemelt bérezéssel

Ár: 200.000 Ft

Telefonos operátori munkára jelentkeznél? Vagy diák vagy és iskola mellett szeretnél otthon pénzt keresni? Vagy csak szimplán állást keresel?
Várunk Téged is, katt. ide:

Távmunkás telefonos operátori pozíció kiemelt bérezéssel és nagyon rugalmas munkaidővel!

A munka 6 órában végezhető, nagyon rugalmas beosztás mellett.
Kezdők, tapasztaltak, diákok és gyermekes anyukák jelentkezését is várjuk!
Fizetés: bejelentett jövedelem (fix alapbér -és mozgó bér)

Leendő munkatársunk feladatai:
- kimenő hívások indítása kizárólag vidéki területek irányába
- script alapján beszélgetés irányítása
- hívások adminisztrációja

Amit kínálunk:
- nyugodt, modern munkakörnyezet
- profi betanítás (kommunikációs- és értékesítés-technikai és szakmai ismeretek)
- stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
- összetartó közösség

Elvárásaink:
- kiváló kommunikációs készség,
- felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,
- értékesítésben vagy call centerben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- lelkes, céltudatos hozzáállás
- pozitív gondolkodású személyiség

Amennyiben a fenti elvárásoknak megfelel és szeretne kellemes irodai munkakörnyezetben dolgozni, akkor várjuk a fényképes önéletrajzát a varadi.szabolcs@alphaphone.hu e-mail címre.

Tulajdonságok
Település: XIV. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: Távmunka
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció: Távmunkás telefonos operátori pozíció kiemelt bérezéssel és

Munka rovaton belül a(z) "Távmunkás telefonos operátori pozíció kiemelt bérezéssel" című hirdetést látja. (fent)