Betöltés...

Betanított állás

Ár: 200.000 Ft

A Clean Labor Kft Felsőzsolcai munkavégzésre keres OPERÁTOR munkakörbe kollégákat!
Amit kínálunk:
- Bejárás támogatás
- Ingyenes szállás lehetőség
- Bérelőleg lehetőség
- Hosszú távú munka
- Normális munkakörülmények

Az állához tartozó elvárások:
- Alapfokú iskolai végzetség
- Több műszak vállalása
- Megbízhatóság
- Munkára igényesség

Fizetés: D.e nettó 1000ft/óra
D.u nettó 1100ft/óra
Éj: nettó 1200ft/óra
Hétvége:1300ft/óra
Feladat: Autóalkatrészek összeszerelése, könnyű fizikai álló munka.

AZONNALI MUNKAKEZDÉS!

Jelentkezni: Az oldalon illetve vagy https://clean-labor.000webhostapp.com/jelentkezes.html.

Tulajdonságok
Település: Felsőzsolca
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Betanított állás

Munka rovaton belül a(z) "Betanított állás" című hirdetést látja. (fent)