Betöltés...

CNC gépkezelő állás Polgáron neves német autóipari cégnél

Ár: 1 Ft

Feladatok
1 és 2 orsós esztergák üzemeltetése Alkatrészek gyártása előkészített programok, gyártmányrajzok és gyártási utasítások alapján Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése, a mérési feladatok dokumentálása a mérési utasítás alapján
Elvárások
Alapszintű számítógépes ismeretek Műszaki rajzok ismerete Többműszakos munkarend vállalása Csapatban való hatékony munkavégzés Precizitás, pontosság, minőségtudatosság Fémipari alapismeretek, illetve CNC szakmai tapasztalat
Előnyök

Több éves CNC gépkezelői tapasztalat

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)
A cégről

Megbízónk a precíziós kovácsolt alkatrészek gyártása területén világviszonylatban az autóipar vezető beszállítója. Magyarországi gyártóüzeme a polgári ipari park területén található, ahonnan az elkészülő erőátviteli alkatrészek a legnevesebb személygépkocsi és teherautó márkák gyártmányaiba kerülnek beszerelésre. Legmodernebb megmunkáló gépekkel felszerelt forgácsoló üzemünkbe keresünk forgácsolási tapasztalattal rendelkező kollégákat.

Amit kínálunk

Hosszútávú, stabil munkalehetőség Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás rendszer (cafetéria) Munkábajárási támogatás Biztos háttérrel rendelkező munkahely, vonzó munkakörnyezet, kiváló munkakörülmények Magasan képzett szakmai csapat Lehetőség a szakmai tudás folyamatos fejlesztésére Különféle technológiák megismerése, elsajátítása: üregelés, esztergálás, köszörülés, hőkezelés

Tulajdonságok
Település: Polgár
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: gépkezelő

Munka rovaton belül a(z) "CNC gépkezelő állás Polgáron neves német autóipari cégnél" című hirdetést látja. (fent)