Betöltés...

Eladó / Titkár állás

Ár: 200.000 Ft

Építőipari alapanyagokat értékesítő telephelyünkre keresünk eladó és titkár kollégát.

Feladatok
⦁ A telephely dokumentumainak rendben tartása.
⦁ A telephely körüli ügyintézések végzése.
⦁ Vásárlók fogadása, tájékoztatása.
⦁ Bejövő és kimenő áru koordinálása.
⦁ Az áru számlázása.
⦁ Pénz kezelés, kassza kezelés.

Elvárások
⦁ Libre vagy Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
⦁ Jó kommunikációs készség
⦁ B kategóriás jogosítvány

Előny:
⦁ Kulcs Soft számlázó program ismerete
⦁ Építőiparban, kereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
⦁ Havi nettó 200 000 Ft jövedelem
⦁ Kellemes környezetben történő munkavégzés

Munkavégzés helye Vác

Tulajdonságok
Település: Vác
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Kereskedelem
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Eladó és titkár

Munka rovaton belül a(z) "Eladó / Titkár állás" című hirdetést látja. (fent)