Betöltés...

Segédmunkás állás!!!

Ár: 15.000 Ft

Budapesti ingatlanfejlesztő cég segédmunkásokat keres!

Segédmunkás: 13.000 ft/nap
Szakmunkás: 15.000 ft/nap

Külföldieknek szállást biztosítunk!!!

FŐBB FELADATAI:
Ingatlanok felújítási munkálatainak elvégzése.
Kőművesek munkájának segítése.
Külső és belső munkákban való segédkezés.
Festés, mázolás és egyéb feladatok ellátása.

ELVÁRÁSAINK:
Önálló munkavégzésre való képesség
Rugalmasság
Igényes és pontos munkavégzés
Fizikai állóképesség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest és vonzáskörzete

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezzen az alábbi telefonszámon vagy küldje el önéletrajzát! Tel.: 0630 878 8488
vagy +36301832780 számokon lehet jelentkezni!

Tulajdonságok
Település: V. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Építőipari
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: segédmunkás

Munka rovaton belül a(z) "Segédmunkás állás!!!" című hirdetést látja. (fent)