Betöltés...

Éjszakai raktáros pozíció Budapesten

Ár: 200.000 Ft

Hosszú távú, biztos munkalehetőséget keresel? 8. kerületi raktárunkba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Éjszakai raktáros

Feladatok:
Központi raktárba beérkező termékek betárazása
Megrendelések összekészítése meghatározott rendszer alapján
Termékek minőségellenőrzése
Raktári rend fenntartása

Elvárások:
Befejezett általános iskolai tanulmányok
Pontos, precíz munkavégzés
Jó állóképesség, megbízhatóság

Előnyök:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Fix alapbér + cafeteria + visszakövethető teljesítménybér + jelenléti bónusz + éjszakai műszakpótlék
Túlóra lehetőség
Pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
Előrelépési lehetőség logisztikai területen
Biztos, stabil vállalati és szakmai háttér
Hosszú távú, tervezhető munkavégzés
Vidékieknek bejárás támogatás
Szabad hétvégék, csak hétköznapi munkavégzés
Munkaidő: 21:00-6:00

Előképzettség nem szükséges, pályakezdők jelentkezését is várjuk. Munkavégzés helye: Bp, 8. kerület

Kapcsolat:
E-mail: job9171.jf@prohumanallas.hu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmedet, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzzal, vagy további információkért hívd az alábbi telefonszámot: 06 20 218 8483

Tulajdonságok
Település: VIII. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Éjszakai Raktáros

Munka rovaton belül a(z) "Éjszakai raktáros pozíció Budapesten" című hirdetést látja. (fent)