Betöltés...

Villanyszerelő állás hirdetés

Ár: 0 Ft

Villanyszerelő hirdetés

Dinamikusan fejlődő, egyedi és speciális gyártósorok tervezésében, gyártásában jártas győri telephelyű fiatalos,komoly szellemi kapacitással rendelkező vállalat Villanyszerelő szakipari munkára keres villamosipari végzettséggel rendelkező szakembereket.

Feladatok:
--Egyedi gyártósorok, robotok villamos vezérlésének szerelése
--Épületek villamos szakipari üzemeltetése, karbantartása
--Villanyszerelési kivitelezési munkák elvégzése
--Épület riasztók és kamerarendszerek telepítése
--Villamosipari tanulók gyakorlati oktatása

Elvárások :
--Villanyszerelő vagy ennél magasabb villamosipari végzettség
--Villamos tervek olvasása
--3-5 éves szakmai tapasztalat
--Megbízható önálló munkavégzés
--B kategóriás jogosítvány
--Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés

Amit kínálunk:
--Kiszámítható hosszú távú munka
--Versenyképes jövedelem
--Biztos vállalati háttér
--Gondoskodó juttatás

Előny:
--Villamos terv önálló értelmezése
--Idegen nyelvismeret (angol, német)

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát és iskolai végzettségét igazoló bizonyítványát, oklevelét a következő e-mail címre:

info@engineerinstruments.com

Várjuk jelentkezést!

Tulajdonságok
Település: Győr
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Villanyszerelő

Munka rovaton belül a(z) "Villanyszerelő állás hirdetés" című hirdetést látja. (fent)