Betöltés...

KULTURÁLIS ASSZISZTENS ÁLLÁS

Ár: 0 Ft

A Trianon Múzeum Alapítvány pályázatot hirdet kulturális asszisztens munkakör betöltésére.

Feladatok:

A múzeumi munkák segítése, kiállítás rendezés, rendezvényszervezés, múzeumpedagógiai foglalkozásokban való részvétel, egyéb múzeumi feladatok.

Pályázati feltételek:

· Egyetemi végzettség
· Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
angol nyelvtudás
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

· szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

· fényképes önéletrajz

· végzettséget igazoló okmányok

Munkavégzés helye: Trianon Múzeum, Várpalota

Jelentkezés: titkarsag@trianonmuzeum.hu

A pályázat benyújtásának határideje: május 31.

Tulajdonságok
Település: Várpalota
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: KULTURÁLIS ASSZISZTENS ÁLLÁS

Munka rovaton belül a(z) "KULTURÁLIS ASSZISZTENS ÁLLÁS" című hirdetést látja. (fent)