Betöltés...

gondnoki állás

Ár: 80.000 Ft

Állásajánlat/Társasházi gondnok

Újlipótvárosi, 60 albetétes társasház gondnokot keres.

Követelmények
Vállalkozói engedély megléte erre a tevékenységre.
A társasházban 24 órás, folyamatos jelenlét szükséges, ezért házastárssal, élettárssal való együttköltözés előnyt jelent.
Kommunikációs készség megléte, az itt lakókkal való rendszeres kapcsolattartás érdekében.
Alapfokú, általános műszaki ismeretek szükségesek.
Érvényes Erkölcsi Bizonyítvány megléte.
Befogadó nyilatkozat/saját tulajdonú ingatlan (a munkaszerződés megszűnése utáni elköltözés feltétele)

Szolgálati lakást a Társasház biztosít.

Előnyt jelent ha
Kisebb – ház körül előforduló - hibákat ki tud javítani.
Rendelkezik liftkezelői vizsgával.

Főbb feladatok:
Külső karbantartók, szerelők kisérése/tájékoztatása.
Lift működésével kapcsolatos problémák kezelése/mentés menedzselése.
Közös területek rendszeres tisztán tartása.
Ház előtti járdaszakasz rendszeres tisztán tartása.
Kommunikáció a Társasházban lakókkal, tulajdonosokkal.
Közös tereket érintő hibák, üzemzavarok esetén azonnali tájékoztatás.
Segítségnyújtás a házban élőknek az esetleges üzemzavarok elhárításában.
Szemétledobó rendszeres karbantartása, időszakos tisztítása.
Szemétgyűjtő, szelektív gyűjtő edények mozgatása, időszakos tisztítása.
Társasház működésével kapcsolatos egyéb feladatok. A teendőket részletesen a Munkaköri leírás tartalmazza majd.

A Vállalkozói díj mértéke: megegyezés szerint.
A lakás elfoglalása előtt 100 eFt kauciót kérünk.

A gondnoki állás 2018. április 1-től foglalható el.

Fényképes önéletrajzot a kerteszkft@gmail.com E-mail címre várjuk, a vállalkozói díj igény megjelölésével együtt, 2018. április 27-ig.

Tulajdonságok
Település: XIII. kerület
Fizetés: Ingyenes / Önkéntes
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: gondnoki állás

Munka rovaton belül a(z) "gondnoki állás" című hirdetést látja. (fent)