Betöltés...

Dunaharaszti Raktáros állás

Ár: 1.100 Ft

Dunaharaszti és környékéről munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökbe:

raktáros
Feladatok raktáros:

árúk komissiózása
kézi anyagmozgatás
Elvárások: - gyorsaság, aktivitás - megbízhatóság, feddhetetlen előélet és önállóság - erkölcsi bizonyítvány - precíz, pontos munkavégzés, szakmai igényesség - alapfokú számítógépes ismeretek - rugalmas rendelkezésre állás - kultúrált megjelenés

Előny:

- több éves raktári/logisztikai területen szerzett tapasztalat - targoncavezetői jogosítvány

Bérezés:

raktártos nettó 1100 Ft/óra

Munkavégzés helye: Dunaharaszti ipari park

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Állás típusa: Teljes munkaidő

Tulajdonságok
Település: Dunaharaszti
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Raktáros

Munka rovaton belül a(z) "Dunaharaszti Raktáros állás" című hirdetést látja. (fent)